Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Položka
Farba
Vlastnosť
Materiál
Typ
Určenie
Šírka
Dĺžka
Výška
Dezén
Model
Odolnosť
Ostatné
Pohodlnosť
Protišmykovosť

Antistatické ESD podlahy, rohože

Na tele každého človeka vzniká elektrostatická elektrina . Pri kontakte človeka s objektom s odlišným elektrickým potenciálom dochádza k slabým výbojom . Človeka neohrozí. Môžu však poškodiť jemné elektronické súčiastky , napríklad integrované obvody. Stačí jediný letmý dotyk a môžu byť úplne zničené. Aby k tomu nedochádzalo, pracovníci pri manipulácii s týmito súčiastkami používajú špeciálne ESD obleky. A tiež antistatické ESD podlahy a rohože , ktoré elektrostatický náboj tela odvádzajú.

Antistatické ESD podlahy a rohože využijete v opravovniach elektrospotrebičov, na pracoviskách s citlivou elektronikou, ale aj okolo strojových zariadení, kde sa bežne vytvára statická elektrina.

Pri práci s elektronickými súčiastkami sa stojí. Preto majú tieto podlahy a rohože protiúnavové spracovanie . Štruktúra povrchu a konzistencia materiálu zamedzuje dlhému státiu bez hnutia. Nedochádza tak k odkrveniu svalov ak jednostrannému zaťaženiu chrbtice. Vďaka tomu pracovníci netrpia toľko bolesťami chrbta a nôh.

Vyberte si z ponuky podláh a rohoží rôznych odolností , rozmerov a tvarov . V ponuke nájdete aj modulárne aj metrážové antistatické podlahy.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.