Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Detské hracie podložky

Detské podložky na hranie premenia obyčajnú podlahu na úžasné ihrisko. Mäkký penový povrch podložky zaistí dieťaťu bezpečie a izoluje ho od chladu podlahy. Navyše sa ľahko čistí. Hracie podložky sú vhodné pre deti rôzneho veku - pre najmenších s jednoduchými obrázkovými motívmi, pre tie staršie napríklad s číslami alebo abecedou. Vyberať môžete aj z podložiek na hranie obľúbených detských hier, pri ktorých sa jednotlivé kusy penovej podložky dajú skladať do seba.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.