Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Dlažba Fortelock Industry Ultra

Dlažba Fortelock Industry Ultra je určená pre extrémne namáhanú podlahu s najvyššou priemyselnou záťažou . Dlaždice je možné zaťažovať paletovými a vysokozdvižnými vozíkmi až do hmotnosti 6600 kg bez nutnosti fixácie (pri teplote 20 °C). Konštrukčne bola navrhnutá tak, že je zo spodnej strany plná, vďaka tomu je mimoriadne vhodná do priestorov s vysokým bodovým alebo dynamickým zaťažením, predovšetkým do skladových hál, priemyselných výrob, logistických centier. Jedná sa predovšetkým o prevádzky, kde sa používa ťažká manipulačná technika (najmä vysokozdvižné alebo elektrické paletové vozíky).

Možno tiež hľadáte: dlaždice Fortelock Industry Ultra

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.