Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Položka
Farba
Vlastnosť
Materiál
Typ
Určenie
Šírka
Dĺžka
Výška
Dezén
Model
Odolnosť
Ostatné
Pohodlnosť
Protišmykovosť
Značka

Gumené rohože

Gumové vstupné rohože a rohožky patria dlhodobo k najpredávanejšiemu sortimentu e-shopu FLOMAT.sk. Ich prednosťou je bezúdržbovosť a vysoká schopnosť zachytávania hrubšej aj drobnej nečistoty z vonkajšieho prostredia tak, aby sa nešírili do interiéru.

Gumové rohože nezadržujú vodu , preto ich môžete použiť aj v mokrých priestoroch. Zároveň poslúži ako prvok, ktorý zníži riziko pádu na mokrej podlahe.

Perforované rohože na hrubé nečistoty sa hodia na očistenie od blata a iných hrubých nečistôt.

Pred byt alebo kanceláriu vám odporúčame zvoliť jemnejšiu kefovú gumovú rohožku . Môžete si ju vybrať z niekoľkých desiatok elegantných dekorov.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.