Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Farba
Vlastnosť
Materiál
Typ
Určenie
Šírka
Dĺžka
Výška
Model
Odolnosť
Ostatné
Pohodlnosť
Protišmykovosť
Tvar
Značka

Gumené vstupné rohože

Gumové vstupné rohože a rohožky patria dlhodobo k nášmu najpredávanejšiemu sortimentu. Ich prednosťou je bezúdržbovosť a vysoká účinnosť, pokiaľ ide o zachytávanie drobných aj hrubších nečistôt, ktoré nechcete zvonku prinášať do interiéru.

Gumové rohože nesajú vodu, preto ich môžete bez obáv použiť aj v mokrých priestoroch. Zároveň poslúži ako protišmykový prvok, ktorý zníži riziko pádu na mokrej podlahe. Perforované rohože na hrubé nečistoty sa hodia do blatistého prostredia, pred byt či kancelárie potom odporúčame vybrať jemnejšiu kefovú gumovú rohožku v niektorom z desiatok elegantných dekorov.

Možno tiež hľadáte: gumové vstupní rohožky, gumové rohože, gumové rohožky

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.