Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Gumové dezinfekčné rohože

Gumové dezinfekčné rohože sú účinným vybavením proti šíreniu drobných nečistôt, baktérií, vírusov, plesní a iných mikroorganizmov . Gumové vlákna odstránia nečistoty z každého záhybu podrážky a uložia ich pod hladinu dezinfekčného roztoku.

Dezinfekčné rohože sa využívajú predovšetkým v poľnohospodárskom a potravinárskom priemysle . Položiť ich môžete vo všetkých vchodoch do prevádzok s potravinami. Tam, kde sa potraviny prijímajú, uskladňujú, čistia, porciujú, spracovávajú, balia alebo expedujú. Diele ich môžete umiestniť do šatní zamestnancov , do laboratórií vo výskumných ústavoch, v nemocniciach , prípadne kamkoľvek, kde hrozí kontaminácia.

Vyberte si vhodnú rohož podľa svojich požiadaviek. V ponuke sú rohože odolné chemikáliám, olejom, zmenám teploty, ďalej nekĺzavé a nevodivé rohože . Niektoré sú opatrené skosenou hranou brániacou zakopnutiu. Na výber máte aj modulárne prevedenie.

Rohože odolávajú všetkým bežne dostupným hygienickým a dezinfekčným prostriedkom.

Možno tiež hľadáte: gumové dezinfekční vstupní rohožky, gumové dezinfekční rohože, gumové dezinfekční rohožky

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.