Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Informácie o zodpovednosti a copyright

Copyright

Všetky materiály publikované na webových stránkach spoločnosti FLOMAT sro sú chránené autorským zákonom. Produkty a služby, ktoré sú na internetových stránkach uvedené, informácie o nich a ich zobrazenie môžu byť chránené ďalšími právami dotknutých osôb. Názvy a označenia výrobkov, služieb, firiem a spoločností môžu byť registrovanými obchodnými známkami príslušných vlastníkov.

Akákoľvek časť internetových stránok spoločnosti (najmä popisy a vyobrazenie predávaných produktov, popis nákupu a rozdelenia kategórií a parametrov) nesmie byť skopírovaná elektronickou alebo mechanickou cestou a sprístupnená verejnosti bez predchádzajúceho písomného súhlasu držiteľa autorských práv.

Zodpovednosť

Spoločnosť FLOMAT sro upozorňuje, že informácie uverejnené na svojich stránkach sú z časti preberané od tretích strán, môžu obsahovať věcné a technické nepresnosti či typografické chyby a môžu byť aktualizované bez predchádzajúceho upozornenia. Spoločnosť FLOMAT sro môže kedykoľvek, bez predchádzajúceho upozornenia zmeniť produkty a služby popsané na svojich stránkach a negarantuje vecnú správnosť ich obsahu.

Spoločnosť FLOMAT sro nenesie voči inej strane zodpovednosť za príame, nepriame, mimořádné alebo iné následné škody, spôsobené použitím informácií z ho alebo odkazovaných webových stránok, vrátane (ale nie výhradne) ušlého zisku, vynaložených nákladov, prerušenia činnosti a ďalších škod.

Spoločnosť FLOMAT sro neposkytuje žiadne garancie a záruky okrem záruk vyplývajúcich zo zákona a záruk, ktoré nad rámec zákona poskytujú dodávatelia výrobkov a poskytovateľov služieb, ktoré sú ponúkané na webových stránkach jej obchodov, pokiaľ je to pri takých výrobkoch a službách výslovne uvedené. Informácie uvedené na webových stránkach spoločnosti FLOMAT sro nemožno interpretovať ako prehlásenie o vhodnosti výrobkov a služieb na niektorý konkrétne účel, pokiaľ tiež prehlásenie kupujúci neobdržal od spoločnosti FLOMAT sro v písomnej podobe potom, čo ju v prípade pochybností kontaktoval.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.