Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Terasová dlažba Linea Combi-Wood

Terasová dlažba Linea Combi-wood sa skladá z dvoch vrstiev. Horná z dreva a spodná z plastu. Drevená vrstva zo švédskej borovice dodáva podlahe štýlový vzhľad, aký jej môže dodať iba pravé drevo. Vďaka špeciálnej metóde tepelného spracovania odolá vode aj škodcom. Robustná plastová drenážna základňa zaisťuje stabilitu na každom povrchu a spoľahlivo odvádza prebytočnú vodu.

Túto dlažbu využijete na terase, na balkóne, v altánku, ako latkové chodníky aj okolo bazéna. Ľahko a rýchlo si ju položíte aj vlastnými silami. Zámkový systém umožňuje rýchly a jednoduchý spôsob pokládky aj rozobratia.

Možno tiež hľadáte: terasové dlaždice Linea Combi-Wood

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.