Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Oceľové vstupné rohože

Oceľové vstupné rohože (niekedy tiež nazývané škriabaky ) sú obvykle súčasťou prvej čistiacej zóny (zóna I), ktorá sa postará o hrubé nečistoty pri vstupe do budovy. O drobné nečistoty sa potom postarajú textilné rohože vo vnútri budovy alebo kobercovej čistiacej zóny (zóna II, III). Výhodou oceľových rohoží je ich vysoká pevnosť a dlhá životnosť a to predovšetkým vďaka tomu, že sú pozinkované . Obvykle sa zapúšťa do podlahy, niektoré typy je možné aj zabetónovať, aby nešli odcudziť. U vybraných produktov ponúkame aj zákazkovú výrobu rohoží na mieru .

Možno tiež hľadáte: ocelové vstupní rohožky, ocelové rohože, ocelové rohožky

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.