Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Položka
Farba
Vlastnosť
Materiál
Typ
Určenie
Šírka
Dĺžka
Výška
Hrúbka
Množstvo
Model
Značka

Ochrana stien, rohov

Steny a rohy budov bývajú najčastejšie poškodené pri parkovaní . Škodám na vašej budove môžete ľahko predísť inštaláciou niektorého z radu produktov určených na ochranu múrov a rohov . Inštalovať ich môžete vo vašej súkromnej garáži, v podzemnom garážovom komplexe alebo na prekladisku s veľkou prevádzkou vozidiel. Na e-shope FLOMAT.sk si vyberiete zo širokej ponuky ochranných pásov, dorazov a zvodidiel . Zaobstarať si môžete ako gumené ochranné prvky pre bežné použitie, tak výrobky z kvalitných gumových zmesí pre náročnejšie prevádzky .

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.