Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Ochranné antimikrobiálne fólie

Potrebujete ochrániť pred infekciou najrôznejšie povrchy ? Napríklad nákupné vozíky, automaty, stoly, stoličky, kľučky, počítače či predajné pulty? Použite ochranné antimikrobiálne fólie . S poslednou veľkou pandémiou sa stali neodmysliteľnou pomôckou v nemocniciach, čakárňach, na recepciách, toaletách, v školách a škôlkach, v domovoch dôchodcov, v jedálňach, baroch aj na úradoch. Svoje uplatnenie našli aj vo verejnej doprave: v autobusoch, električkách, vlakoch, v lietadlách alebo lodiach.

Fólie pomáhajú chrániť pred celým radom baktérií, vírusov a plesní . Boli otestované na najčastejšie patogény a ukázali sa byť proti nim veľmi účinné . Už po niekoľko hodinách redukujú na svojom povrchu patogény na minimum, ktoré už nepredstavuje zdravotnú hrozbu. Postarajú sa o to ióny striebra, ktoré zabránia patogénom v ich raste a rozmnožovaní. E-shop FLOMAT.sk ponúka antimikrobiálne fólie s dlhou životnosťou .

Možno tiež hľadáte: antimikrobní fólie

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.