Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Plastové podlahové rošty

Chystáte sa spevniť parkovisko, príchody do garáží, vjazdy, cesty, chodníky, prípadne spevniť svahy a brehov riek, aby ste ich ochránili pred eróziou ? Použite na to plastové podlahové rošty. Znesú záťaž ťažkej techniky , sú chemicky stále a ľahko udržiavateľné . Rýchlo a ľahko sa montujú a demontujú . Prednosťou plastových podlahových roštov je tiež to, že umožňujú, aby ste do nich inštalovali LED panely na podsvietenie parkovacích miest.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.