Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Podlahové EPDM gumy v rolke, metráž

Hľadáte podlahu, ktorá je odolná proti poveternostným vplyvom, horúcej vode, brzdovým a chladiacim kvapalinám, lúhom a kyselinám aj proti starnutiu? Takto húževnatá je podlaha z ESDM gumy (guma). Navyše má vynikajúce tlmiace vlastnosti a najmä variant so vlisovaným textilom taktiež zvýšenú pevnosť a pružnosť. Prednosťou gumovej EPDM je tiež nenáročnosť na údržbu, ľahké čistenie a rýchla pokládka.

Využijete ju na podlahu do dielní, garáží alebo do výrobných hál, ale aj ako ochranu regálových políc , pracovných stolov a iných dielenských plôch. EPDM skvele utlmí nárazy padajúcich predmetov.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.