Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Protišmykové nášľapy na schody

Nášľapy na schody výrazne zvýšia bezpečnosť pohybu po schodiskách . Podľa spôsobu a miery zaťaženia vášho schodiska si vyberte nášľapy z materiálu, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu účelu. Hliníkové nášľapy sú vhodné na schody, ktoré prichádzajú do styku s vodou a musia odolávať vplyvom počasia. Gumové nášľapy odporúčame pre schody namáhané častými nárazmi, vodou, bahnom a inými nečistotami. Do interiérov a pre nižšie záťaže postačia kobercové nášľapy .

Znížte riziko úrazu na schodisku aj protišmykovými pásikmi , schodovými líšatami či hranami .

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.