Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Schodnica

Kovové schodnice využite ako stavebný prvok pri stavbe schodísk, schodíkov či lávok, alebo ako súčasť schodísk pre priemyselné haly a objekty. Prepúšťajú dostatok svetla , a tak sa skvele hodia do denných prevádzok. Sú protišmykové , ľahké a ľahko sa montujú .

Gumová schodnica využijete na rampy prepravných vozíkov a prívesov alebo do transportérov koní a dobytka. Vynikajú protišmykovými vlastnosťami , sú odolné voči nečistotám a ľahko sa pokladajú aj čistia . Radi by ste mali tieto schodnice opatrené svojim logom ? Zadajte túto požiadavku pri objednávke.

Možno tiež hľadáte: schodišťové stupně

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.