Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Štrkové rohože

Chystáte sa vytvoriť pojazdovú či pochôdznu štrkovú cestu alebo parkovacie státie ? S pomocou štrkovej rohože to pôjde ľahko a výsledok bude dlhodobo perfektný. Štrková rohož zaistí, že vaša štrková plocha bude stabilná a súčasne plne priepustná pre dažďovú vodu. Geotextília , ktorá je súčasťou štrkovej rohože, nedovoľuje štrku prepadať do podložia. Na štrkovej rohoži sa preto netvoria vyjazdené koľaje a jamy s kalužami a štrk nie je nutné dosypávať. Cesty so štrkovou rohožou sú bezpečnejšie na jazdu na bicykli alebo s kočíkom. K výhodám štrkovej rohože patrí aj to, že jej pokládka je veľmi jednoduchá a rýchla.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.