Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Univerzálne nože

Univerzálnymi nožmi sa označujú všetky nože, s ktorými sa bežne stretávame v domácnostiach aj v priemyselnej výrobe, skladoch a obchodoch. Sú opatrené bezpečnostnými prvkami , ako sú obmedzená expozícia čepele, schopnosť samo-zatiahnutia čepele, zaoblené špičky čepele alebo ergonomický dizajn rukoväte. Vyberať si môžete z mnohých vlastností a dĺžok noža . Napríklad chcete nôž polohovateľný, samozaťahovací či skladací, alebo len malý, aby sa zmestil do vrecka.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.