Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Čierno-červená podlahová guma (puzzle - stred) FLOMA FitFlo SF1050 - dĺžka 47,8 cm, šírka 47,8 cm, výška 0,8 cm

 • výpredaj
Katalógové číslo: 80022574; popis a parametre...
Položka:podlahová guma
Farba:čierno-červená
Typ:puzzle - stred
Šírka:šírka 47,8 cm
Dĺžka:dĺžka 47,8 cm
Výška:výška 0,8 cm
Model:FitFlo; SF1050
Značka:FLOMA
Hmotnosť:1800 g
Množstvo vo výpredaji: 133
Predajná jednotka: ks
Dostupnosť:v utorok u Vás
Predpokladaná expedície:v pondelok
Zľava: 5 %

Pôvodná cena:
7,03 € bez DPH
8,44 €

Výpredajová cena:
6,71 € bez DPH
8,05 €

Čierno-červená podlahová guma (puzzle - stred) FLOMA FitFlo SF1050 - dĺžka 47,8 cm, šírka 47,8 cm, výška 0,8 cm

Gumová dlažba (modulová podlaha) FLOMA FitFlo SF1050 s prímesou 10% EPDM farebného granulátu v prevedení 10% červená je ideálnou podlahou do domácich posilňovní a fitness (profesionálne fitness centrá obvykle volia výšku 1,6 cm) . Veľmi dobre absorbuje nárazy, pády pri cvičení, zmierňujú dopady činiek a cvičiaceho náradia. Nespornou výhodou materiálu je aj šetrnosť ku kĺbovému aparátu cvičenca. Táto gumová podlahovina sa dá použiť ako celoplošná podlaha do domácich fitness, ako pochôdzne plochy v posilňovniach, ako podložky pod cvičiace stroje, odkladacie plochy pre činky a ďalšie.

Gumová modulová dlažba sa dá využiť aj v dielňach , v garážach , ako výstavná plocha pre tovar, ochrana povrchu podlahy , kde je na podlahu kladená vysoká záťaž - napríklad presun ťažkých predmetov po podlahe.

Najčastejšie použitie

 • podlahové plochy domácich posilňovní a fitness
 • podložky pod cvičiace stroje
 • odkladacie plochy pre činky
 • telocvične, športové centrá, ihrisko
 • dielne, garáže
 • výstavné plochy
 • ochrana podlahy

Vlastnosti

 • tlmí pády, nárazy a zvuky pri cvičení
 • zmierňujú dopady činiek a cvičebného náradia
 • izoluje od chladnej a tvrdej podlahy
 • absorbuje nárazy, poskytuje jemné odpruženie
 • systém puzzle zámkov

Technické údaje

 • typ: STRED
 • farba: Standard - čierno-červená
 • materiál: guma s prímesou 10% EPDM farebného granulátu (červená - RED - RAL 3016)
 • dĺžka: 47,8 cm
 • šírka: 47,8 cm
 • výška: 0,8 cm
 • hmotnosť: 1,8 kg
 • objemová hmotnosť: 1050 kg/m³

Vysvetlenie dvoch možných rozdielnych typov povrchov

Pohľadová, vrchná strana dlažby (dlaždíc) je vždy rezaná a teda aj pohľadovo pekná, niekedy je proti svetlu vidieť mierne ryhovanie od rezania. Nepohľadová, spodná strana nemusí byť vždy rezaná (môže byť obalená spojivom) a môže teda mať mierne odlišný povrch ako pohľadová strana. Tento fakt nemá žiadny vplyv na funkčnosť ani kvalitu výrobkov a je to dané technológiou výroby. Pri pokládke je teda potrebné dlaždice najskôr rozložiť na požadovanú plochu, uistiť sa, že všetky rezané/pekné strany sú otočené smerom nahor a naopak nepohľadové strany sú otočené smerom nadol . Až potom je možné dlaždice spojiť puzzle zámkom. Každú plochu/podlahu je možné skompletizovať tak, aby všetky dlaždice mali pohľadovú stranu hore. Viac viď odstavec venovaný inštalácii.

Montáž, inštalácia a údržba gumové modulové dlažby - podlahy

Montáž podlahy z gumovej puzzle dlažby je jednoduchá a rýchla. Plochu, kde sa má podlaha skompletizovať treba zamiesť ( odstrániť prípadné kamienky, vetvičky a pod.). Na túto plochu potom preneste jednotlivé diely puzzle dlažby a rozložte tak, aby všetky horné strany boli pohľadové viď odstavec vyššie "Vysvetlenie dvoch možných rozdielnych typov povrchov". Potom už len jednotlivé dlaždice spojíte puzzle zámkami a podlaha je kompletná.

Modulová puzzle dlažba sa vyrába v troch typových prevedeniach: STRED, ROH, OKRAJ

Ak skladáte celoplošnú podlahu v miestnosti , budete potrebovať 1x ROH , OKRAJE v takom počte aby pokryli dĺžku jednej a druhej steny od prvej rohovej dlaždice. Týmto vytvoríte jeden rad dlaždíc okolo dvoch stien s rovným okrajom. Pre zvyšok plochy použite už len dlaždice typu STRED , ktoré vyplnia celú plochu a pri zvyšných dvoch stenách dlaždice zarežete podľa potreby. Zarezať je možné ostrým odlamovacím nožom či iným ostrým nástrojom. Na rovný rez použite vodiacu lištu.

Pre neceloplošné podlahy obvykle využijete tieto typy puzzle podložiek: 4x ROH , podľa rozmeru štvorca či obdĺžnika Xx OKRAJ a na vyplnenie stredu plochy Xx STRED . Pokiaľ po zostavení podlahy potrebujete upraviť finálny rozmer, dlaždice je možné zrezať odlamovacím nožíkom (pozor - orezané puzzle dielce už nebudú kompatibilné s ostatnými zo všetkých strán, pokiaľ sa malo časom rozobrať a znovu skladať). Na rovný rez použite vodiacu lištu.

Upozornenie

Dlažba je vyrobená z gumy, ktorá má svoju typickú vôňu/zápach. Pri umiestnení dlažby/podlahy v interiéri môže byť niekoľko prvých dní cítiť guma. Tento zápach počas 3-15 dní (v závislosti na miestnych podmienkach) postupne zmizne/odvetra, než sa tak stane, odporúčame častejšie vetranie.

Dôvod výpredaja

Ide o dopredaj starého puzzle formátu za zvýhodnenú cenu. Od 2023 je starý formát 47,8 x 47,8 cm nahradený novým formátom 50 x 50 cm a starý formát 95,6 x 95,6 cm je nahradený novým formátom 100 x 100 cm. Staré a nové formáty nie sú kompatibilné. Nové formáty 50 x 50 a 100 x 100 cm sú kompatibilné aj medzi sebou.

Alternatívny tovar

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.