Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Podlahy, podlahoviny, rohože, dlažby

Chystáte sa položiť podlahu do svojho domu, do garáže, dielne alebo do skladu? Alebo hľadáte komplexné riešenie pokládky podlahy do priemyselnej výroby, do športovej haly alebo na športoviská? Na e-shope FLOMAT.sk nájdete podlahy všetkých materiálov: plastové , gumové , penové a drevené .

FLOMAT.cz ďalej prichádza so širokou ponukou dlažieb : terasových , záťažových , dopadových a ďalších, ktoré sa jednoducho a rýchlo inštalujú predovšetkým vďaka zámkovému systému štýlu puzzle.

V pestrej ponuke podlahovín nájdete aj bazénové, kúpeľňové a sprchové rohože , antivibračné rohože a podložky , podlahové gumy , rošty a dosky , podložky pod bazén a vírivku , podložky pod gril , pod stoličky , penové a detské hracie podložky , koberce , pontónové terénne dosky umelé trávniky, trávne koberce .

Zobraziť všetko

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.