Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Čistota, hygiena, dezinfekcia, ekológia

Na eshope FLOMAT.cz nájdete širokú ponuku všetkého nevyhnutného pre čistotu a hygienu vo vašom dome, v dielni, v prevádzke alebo vo verejných budovách. V čistiacich zónach pri vstupoch do budov je potrebné zaistiť ochranu proti vírusom a baktériám . Preto sa tu uplatnia oi dávkovače dezinfekcie a mydla . K čistote tu prispievajú aj odkvapkávače na topánky . Nielen na utieranie rúk sú v prevádzke užitočné priemyselné utierky a čistiace textílie . Na toaletách v sprchách a šatniach využijete napríklad sušiče rúk . V prípade potreby likvidácie ekologických havárií a únikov olejov a chemikálií nebudete zasočení, keď budete mať po ruke havarijné súpravy a sorbenty .

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.