Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Dopravné prostriedky, logistika, transport tovaru

Pri transporte tovaru môžete predísť mnohým zbytočným škodám inštaláciou jednoduchých prvkov, ktorých cena je neporovnateľne nižšia ako prípadné škody.

Na e-shope FLOMAT.sk nájdete pestrú ponuku dorazov , ktoré ochránia vaše steny a nábytok pred oterom a nárazmi, predovšetkým dverí a kľučiek.

Býva váš tovar pri transporte často poškodený kvôli neočakávaným tlakom a posunom? Zabezpečujte prepravované kusy pomocou preložiek tovaru a ochranných hrán pod upínací pás . Proti posunu paliet pri transporte vám pomôžu protišmykové podložky .

Vaše káble a hadice na vozovkách sa prevádzkou nepoškodia, ak na nebezpečných úsekoch nainštalujete káblové a hadicové mosty .

Na usmernenie prevádzky, využite vodiace prahy . Uplatní sa nielen na cestách ale aj na parkoviskách, v garážach obchodných centier alebo na kruhových objazdoch. Rovnakú funkciu môžu zastať cestné obrubníky , s ktorými môžete navyše vytvárať nástupné zastávky, ostrovčeky, dráhy pre motokáry alebo len prekážky na ceste.

Zakladacie kliny vám pomôžu k bezpečnému parkovaniu automobilov a prívesných vozíkov. Je potrebné spomenúť, že vozidlá s hmotnosťou nad 3,5 tony majú zakladací klin ako súčasť povinnej výbavy.

A ako elegantne a prakticky zväčšiť batožinový priestor vášho auta? Jednoducho: pomocou strešných boxov . Vďaka nemu nebudete mať preplnený úložný priestor v kufri.

Gumové schodnice nájdu uplatnenie v prevádzkach výrazne zaťažených vodou, bahnom a nečistotami, kde je potrebná špeciálna protišmyková ochrana. Napríklad v objektoch poľnohospodárskej výroby av transportéroch dobytka.

Zobraziť všetko

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.