Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Športoviská, ihriská, fitness, telocvične

Na eshop FLOMAT.sk nájdete množstvo pomôcok pre cvičenie a tréning . Spoločnosť FLOMAT však ponúka aj komplexné riešenie podlahových plôch pri výstavbe športovísk .

Cvičíte a nerobíte pritom ohľadne komfortu žiadny kompromis?

Máte na výber z radu karimatiek rôznych farieb a typov: samonafukovacie, gymnastické, dvojvrstvové as hliníkovou fóliou. Rovnako si môžete vybrať z podložiek na cvičenie jogy, aerobiku či fitness. Máte k dispozícii typy fitness, dvojvrstvové, obojstranné a jednovrstvové. Voľbou pre vás môžu byť penové podložky, či už modulové, obojstranné, dierované a skladacie, ktoré si môžete získať aj v rôznych farbách. Ako podložku na cvičenie, ale aj pod cvičebné stroje a nástroje môžete využiť penové podložky .

Všetky tieto pomôcky tlmia vibrácie, izolujú hluk aj chlad a robia z vášho cvičenia skutočný zážitok.

Pre tréning počítajúci s tvrdými dopadmi ponúka FLOMAT.cz žinenky mnohých hrúbok a farieb. Svoju ideálnu žinenku si nájdu priaznivci gymnastiky i bojových športov.

K vyššej bezpečnosti povrchov detských ihrísk, športovísk, telocviční ale aj terás a chodníkov slúžia gumové dopadové dlažby , prípadne ďalšie športové povrchy, podlahy a podložky . Ich účelom je zabrániť pošmyknutiu a zmierniť účinky pádu.

Bezpečný a komfortný pohyb okolo bazénov, kúpeľní a spŕch zaisťujú bazénové, kúpeľňové a sprchové rohože . Malé hygienické a protišmykové rohože opatrené prísavkami môžete umiestniť v každej kúpeľni, či už na zem, do vane alebo do sprchovacieho kúta.

Zvlášť v letných mesiacoch prídu vhod plážové rohože, podložky, lehátka . Z celého radu pestrých aj elegantných vzorov si vyberie naozaj každý.

Ideálnou voľbou podkladu pod bazén alebo vírivku je ochranná podložka pod bazén z gumového granulátu. Nielenže zarovná drobné nerovnosti a ochráni bazén pred ostrými predmetmi, ale zároveň slúži ako izolácia.

Zobraziť všetko

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.