Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Stavebníctvo, hobby, DIY

Pri stavebných prácach, montážach, ale aj pri práci vo vašej domácej dielni vzniká hluk a vibrácie. Ľahko tiež dochádza k poškodeniu vybavenia alebo materiálu. Na elimináciu týchto nežiaducich javov sa osvedčuje rad jednoduchých, ale veľmi účinných pomôcok.

Jednou z nich sú gumové univerzálne podložky , ktoré využijete pri najrôznejších úkonoch, napríklad pri zatĺkaní klincov, vŕtaní alebo ako ochranu materiálu pri transporte.

Dorazy slúžia na ochranu stien a nábytku pred oterom a nárazmi, napríklad dverí a kľučiek.

Podkladacie kocky využijete, ak potrebujete podložiť ťažké bremená: napríklad pod kontajnery pri nakládke, pod mobilné bunky, montované chaty, bezzákladové stavby, pod lešenia alebo na zabezpečenie stability usadzovaných objektov. Využitie nájdu aj ako izolácia objektu od povrchu.

Na ochranu zemných vysokonapäťových elektrických káblov, oznamovacích a telekomunikačných káblov, hadíc a rúrok slúžia rôzne typy káblových chráničiek .

Nežiaduce vibrácie, otrasy a hluku obmedzujú antivibračné a tlmiace rohože, dosky či podložky . Osvedčia sa nielen v montovniach a na stavbách, ale aj v každej domácnosti, napríklad k útlmu vibrácií umývačky alebo práčky.

Funkciu stabilizácie vozidla či žeriava a tiež ochrany podložia plnia podlažky pod pätku , ktoré tlak v mieste najväčšom nápore rovnomerne rozptyľujú do celej plochy podložky.

Praktickou pomôckou nielen pre remeselníkov je tiež podložka pod kolená . Nielenže ochránia vaše kolená, ale oproti iným pomôckam sa s podložkou dobre manipuluje, čo šetrí váš drahocenný čas pri práci.

Zobraziť všetko

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.