Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parkovisko, rampy, pozemná komunikácia

Robíte všetko pre zaistenie bezpečnosti prevádzky a na ochranu materiálu pri transporte, nakládkach a vykládkach? Využívate všetky dostupné účinné pomôcky?

Dopravné kužele a dopravné stĺpiky zreteľne upozorňujú na prekážky, čím zabraňujú zbytočným haváriám a úrazom na cestách, chodníkoch či v halách. Ako stabilizačné držiaky fungujú podstavce pre dopravné značky .

Na návodné usmerňovanie prevádzky slúžia vodiace prahy . Uplatní sa nielen na cestách ale aj na parkoviskách, v garážach obchodných centier alebo na kruhových objazdoch. Rovnakú funkciu môžu zastať cestné obrubníky .

Najlacnejším spôsobom, ako spomaliť prevádzku na komunikáciách, je inštalácia spomaľovacích prahov a vankúšov , čiže retardérov. Rôzne typy retardérov slúžia na dosiahnutie rôznych požadovaných rýchlostí prevádzky.

Parkovacie dorazy jasne vymedzujú parkovacie miesto a chránia vozidlo pred nabehnutím na prekážku. Ide o skvelé riešenie aj pred váš rodinný dom. K bezpečnému parkovaniu automobilov a prívesných vozíkov prispievajú zakladacie kliny . Ostatne motorové vozidlá s hmotnosťou nad 3,5 tony majú zakladací klin v povinnej výbave.

Aby pri manipulácii s nákladom nedochádzalo k poškodeniu vozidiel, prekladacích zariadení a stien objektov, inštalujú sa dorazy na rampu .

Káble a hadice na vozovkách sa môžu prevádzkou ľahko poškodiť. Aby sa to nestalo, stačí na nebezpečných úsekoch nainštalovať káblové a hadicové mosty .

Zobraziť všetko

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.