Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Záhrady, zatienenie, zatrávnenie, spevnenie plôch

Aby vaša záhrada vyzerala naozaj skvele, je často potrebný rad úprav a údržby.

Vždy sviežo zeleného trávnika je možné docieliť inštaláciou zatrávňovacej rohože alebo zatrávňovacej dlažby . Vylepšiť si tak môžete napríklad príjazdovú cestu. Pomocou zatrávňovacej dlažby môžete dokonca spevňovať svahy a brehy vodných tokov a plôch . Pre miesta na parkovanie zase ideálne využijete štrkové rohože . Vďaka nej už nebudete musieť kupovať štrk a kaluže pred vašim domom navždy zmiznú.

Neviditeľný záhradný obrubník vám poslúži na oddelenie záhradných plôch, napríklad cestičiek od záhonov. Ak budete naopak chcieť oddelnenie zvýrazniť a vaše cestičky ozvláštniť, potom siahnite po záhradných nášľapoch . Pre zreteľné členenie záhrad a ihrísk sa hodia palisády . Tie môžu byť zhotovené z rôznych materiálov v rôznych veľkostiach, farbách a tvaroch a urobiť vašu záhradu naozaj jedinečnú. K pocitu súkromia a komfortu prispejú tieniace rohože, pásy a tkaniny . Dodajú vašim domovom príjemný tieň a pomôžu ich chrániť pred okolitým hlukom a pohľadmi okoloidúcich.

Na ukotvenie zatrávňovacej dlažby, na zafixovanie neviditeľných obrubníkov a ďalších záhradných prvkov, napríklad geotextílií , sa používajú kotviace klince . Podľa typu podložia si môžete vybrať z rôznych dĺžok plastového či kovového prevedenia klincov, prípadne môžete zvoliť aj kotviace klince so zarážkami pre fixáciu v nestabilných zeminách. Všetky tieto produkty vám pomôžu, aby vaša záhrada vyzerala vždy upravene a aby ste sa v nej cítili príjemne.

Zobraziť všetko

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.