Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Palisády

Palisády slúžia na ohraničenie záhrad, ciest, pieskovísk alebo ako deliaci prvok medzi dvoma plochami s rôznym využitím. V e-shope FLOMAt.sk máte na výber z palisád rôznych materiálov, tvarov, farieb a veľkostí.

Gumové palisády sa využívajú na ohraničenie pieskovísk a detských ihrísk, kde slúžia na prevenciu vážnych poranení pri náraze. Drevené či plastové palisády sa uplatňujú ako ohraničenie záhonov či cestičiek na záhrade. Na ohraničenie príjazdových ciest a tiež na bočné zaistenie chodníkov a ciest z dlažobných kociek sú najlepšou voľbou betónové palisády .

S palisádami elegantne a efektívne pojmete aj terénne nerovnosti az problému urobíte prednosť. Vďaka nim sa vaša záhrada zase o niečo priblíži dokonalosti.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.