Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Položka
Farba
Vlastnosť
Materiál
Typ
Určenie
Šírka
Dĺžka
Výška
Hrúbka
Priemer
Model
Odolnosť
Ostatné
Pohodlnosť
Protišmykovosť
Tvar
Značka

Bazénové, kúpeľňové, sprchové rohože

Bezpečný a komfortný pohyb v okolí bazénov, ale aj na terasách av záhradách vám zaistia bazénové rohože . Na e-shope FLOMAT.sk si môžete vybrať mnoho dekorov i farebných prevedení protišmykových ( kúpeľňových , sprchových ) aj čistiacich rohoží , a to v kusovom, metrážovom i modulárnom prevedení. Novo si u nás môžete objednať aj výrobu bazénových a kúpeľňových rohoží na mieru !

Sortiment sme rozšírili o hygienické a protišmykové rohože do kúpeľní a na toalety. Rohože je možné vďaka prísavkám na spodnej strane umiestniť ako priamo do vane či sprchovacieho kúta, tak na podlahu. Ich nenasiakavý, umývateľný a na dotyk príjemný materiál veľmi uľahčuje údržbu sociálnych zariadení.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.