Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Vodiace prahy

Vodiace prahy môžu plniť mnoho účelov. Najčastejšie sa využívajú na pozemných komunikáciách , a to na opravu ciest a diaľnic, na uzávery, obchádzky alebo zužovanie vozoviek . Môžete s nimi tiež vytvárať prekážky na ceste v areáloch firiem, v garážach obchodných centier alebo na dráhach pre motokáry.

Získať ich môžete v niekoľkých farbách a prevedeniach. Výhodou je, že ich môžete medzi sebou kombinovať a zostavovať tak aj rôznofarebné vodiace prahy . Rôzne doplnky a príslušenstvo k jednotlivým prahom nájdete vždy pod daným produktom v sekcii súvisiace produkty.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.