Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Elektrické kefové čističe obuvi nielen pre hotely

Hľadáte čistič topánok na suché alebo mokré čistenie do vašej prevádzky, hotela, rekreačného zariadenia alebo do kancelárie? V ponuke e-shopu FLOMAT.sk nájdete ako základné modely, ktoré zaistia potrebný poriadok, tak modely ktoré navyše dodajú vašim interiérom patričný lesk a budú reprezentovať úroveň vašich služieb.

Ideálnym riešením pre vás sú produkty značky Heute. Táto tradičná nemecká značka patrí k svetovej špičke vo výrobe čističov topánok. Spoločnosť bola založená v roku 1905 v nemeckom meste Solingen. S výrobou kefových čističov topánok začala Heute po druhej svetovej vojne. Prvý model určený pre hotely bol vyrobený už v roku 1945. Od roku 1950 sa spoločnosť venuje výhradne výrobe čističov topánok a čističov podrážok obuvi.

V tomto článku vám predstavíme jednotlivé kategórie čističov topánok a ich modelového radu. Vy tak zistíte, ktorý z čističov je vhodný práve pre vás.

1. Čističe topánok podľa nárokov na design

Základné modely čističov topánok

Túto kategóriu čističov zastupujú model Easy Comfort a modelový rad Cosmo.

Easy Comfort je malý a spoľahlivý čistič topánok. Telo má z ocele a je vybavený tromi kefami a nádržkou na politúru. Využiť ho môžete aj v menších penziónoch či hoteloch. Svojím strohým dizajnom sa však hodí predovšetkým do domácností.

Grafitový čistič topánok Cosmo plus
Grafitový čistič topánok Cosmo plus
Biely čistič topánok Cosmo plus
Biely čistič topánok Cosmo plus

Rad Cosmo zahŕňa dva modely. Základný model Cosmo je vybavený nožným senzorom s časovačom. Cosmo plus má navyše rukoväť, na konci ktorej je ručný spínač s časovačom. Oba modely sú vhodné hlavne do miest s menším pohybom osôb, napríklad do kancelárií, hotelov, penziónov, reštaurácií a obchodov.

Viac informácií o jednotlivých modeloch nájdete na odkazoch: Easy Comfort , Cosmo , Cosmo plus .

Dizajnové čističe obuvi

Tieto čističe vynikajú nerezovým telom s vysokou kvalitou prevedenia a elegantným dizajnom. Uplatníte ich všade tam, kde požadujete, aby čistič topánok mal moderný industriálny vzhľad. Napríklad v hoteloch, administratívnych budovách, bankách, obchodných centrách, na letiskách a na staniciach.

Do tejto kategórie čističov sa radí modelový rad Ellipse, Quadro a PoliSwing. Čistič PoliSwing sa vyrába len v základnom variante, čističe Ellipse a Quadro potom tiež vo variantoch s nádržkou na politúru. Tieto varianty nesú označenie Plus.

Strieborný nerezový čistič topánok s koženým povrchom Ellipse plus
Strieborný nerezový čistič topánok s koženým povrchom Ellipse plus
Strieborný nerezový čistič topánok Ellipse plus
Strieborný nerezový čistič topánok Ellipse plus
Strieborný nerezový čistič topánok PoliSwing
Strieborný nerezový čistič topánok PoliSwing

Základné varianty Ellipse a Quadro bez nádržky poskytujú iba suché čistenie. Namiesto nádržky majú druhú leštiacu kefu.

Viac informácií o jednotlivých modeloch nájdete na odkazoch: Ellipse , Ellipse plus , Ellipse s kožou , Ellipse plus s kožou , Quadro , Quadro plus , PoliSwing .

Luxusné čističe obuvi

Sú miesta, kde ani moderný industriálny design nestačí. Musí váš čistič topánok vyzerať naozaj luxusne? Potom sú tu pre vás dva modely rady Polifix, ktoré sú k dostaniu aj vo variante zdobené 24 karátovým zlatom.

Zlatý čistič topánok Polifix 2
Zlatý čistič topánok Polifix 2
Strieborný čistič topánok Polifix 2 plus
Strieborný čistič topánok Polifix 2 plus

Vyzerajú skvele v luxusných hoteloch, kanceláriách a obchodoch, v bankách av ďalších priestoroch pre náročnú klientelu. Modely Polifix 2 a Polifix 2 plus sú oba vybavené nádržkou na politúru. Nádržky sa však líšia svojou konštrukciou. Polifix 2 má ručný spínač umiestnený v madle, Polifix 2 plus automatický nožný spínač.

Viac informácií o jednotlivých modeloch nájdete na odkazoch: Polifix 2 , Polifix 2 plus .

2. Čističe topánok podľa nárokov na čistenie

Univerzálne čističe obuvi

Spoločným znakom týchto čističov je to, že majú nádržku na politúru. Tú si môžete vybrať z dvoch farieb. Čierna politúra je vhodná do miest, kde je možné predpokladať 100% nosenie čiernej obuvi. Ide hlavne o vojenské objekty a policajné stanice. Všade inde je žiaduca bezfarebná politúra.

Spoločnosti Heute ponúkajú v kategórii univerzálnych čističov obuvi rad modelov v niekoľkých veľkostiach, farebných prevedeniach a pôsobivých dizajnoch. Záleží len na vás, aký typ si vyberiete.

Čierno-strieborný mosadzný čistič topánok Polifix 3
Čierno-strieborný mosadzný čistič topánok Polifix 3
Strieborný nerezový čistič topánok Elegance Color plus
Strieborný nerezový čistič topánok Elegance Color plus
Drevený čistič topánok Elegance Nature plus
Drevený čistič topánok Elegance Nature plus

Tieto vysoko účinné kefové čističe obuvi môžete využiť v penzióne aj na benzínovej pumpe. Znesú aj zaťaženie obvyklé vo verejných priestoroch, ako sú nákupné centrá, kancelárske a administratívne budovy, nádražie alebo letisko.

Viac informácií o jednotlivých modeloch nájdete na odkazoch: Polifix 2 , Polifix 2 plus , Polifix 3 , Polifix 4 , Elegancia Coleur , Elegancia Coleur plus , Elegancia Nature , Elegancia Nature plus , Ronda 30 .

Elektrické čističe obuvi bez politúry

Čističe bez nádržky na politúru využívajú na čistenie iba kefy. Poskytujú tak iba suché čistenie. V ponuke značky Heute nájdete tri modely tejto kategórie.

Strieborný nerezový čistič topánok Quadro
Strieborný nerezový čistič topánok Quadro

Viac informácií o jednotlivých modeloch nájdete na odkazoch: Ellipse , Quadro a Polar .

Priemyselné kefové čističe topánok

Tieto vysoko výkonné čističe sú vhodné do miest s veľkým pohybom osôb a tam, kde design nie je najdôležitejším kritériom. Pripevňujú sa na stenu a sú vybavené madlom pre vyššiu stabilitu pri čistení.

Modrý čistič topánok Politec Solar
Modrý čistič topánok Politec Solar
Červený čistič topánok Politec Polar
Červený čistič topánok Politec Polar

Spoločnosť Heute ponúka v tejto kategórii dva modely. Politec Solar má jednu čistiacu a jednu leštiacu kefu a nádržku na politúru. Model Politec Polar je vybavený iba kefami bez nádržky na politúry. Môžete ho tak umiestniť aj do vonkajších priestorov, napríklad na stenu pred vstupom do budovy. Vďaka svojej konštrukcii je ideálny do vysoko frekventovaných priestorov, predovšetkým na čistenie pracovnej obuvi v priemyselných halách.

Viac informácií o jednotlivých modeloch nájdete na odkazoch: Politec Solar , Politec Polar .

Príklady možného použitia elektrických čističov obuvi Heute

Neváhajte kontaktovať nášho špecialistu

Zaujalo vás niektoré z riešení? Máte neobvyklý problém, alebo si nie ste stále istí, ktorý čistič obuvi je pre vás najlepšie?

Volajte: +420 733 641 461

Píšte: obchod@flomat.sk

  • poradíme vám
  • navrhneme špeciálne riešenie pre vás
  • vytvoríme vám kalkuláciu
  • pri niektorých produktoch vám zašleme vzorky

Rady, tipy, inšpirácie

Radíme, rozdávame tipy, inšpirujeme. Prejdite si naše články a získajte nové informácie, načerpajte inšpiráciu!

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.