Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Položka
Farba
Vlastnosť
Materiál
Typ
Určenie
Šírka
Dĺžka
Výška
Model
Ostatné
Značka

Gumové univerzálne podložky

Gumová univerzálna podložka nájde využitie hlavne v stavebníctve ako podložka pod dlažbu, alebo ako pružná separačná podložka medzi dvoma materiálmi a na tlmenie kročajového zvuku. Využijete si ju aj ako antivibračnú podložku napríklad pod práčku, kompresor alebo čerpadlo, čím do istej miery suplujú antivibračné rohože. Gumová univerzálna podložka vám poslúži aj na záhrade na ochranu drevených prvkov od zemnej vlhkosti. Pri transporte tovaru sa osvedčuje ako preložka materiálu, ako ochranný obal alebo ako protišmyková podložka na zamedzenie pohybu paliet.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.