Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Havarijné súpravy

Buďte pripravení na úniky nebezpečných kvapalín . Na e-shope FLOMAT.sk si vyberte havarijnú súpravu , ktorá zodpovedá riziku havárie vo vašej prevádzke. Napríklad olejové (hydrofóbne) súpravy sa vyznačujú tým, že obsahujú sorbenky určené iba na absorpciu ropných kvapalín. Pokiaľ pracujete v stavebníctve, v autodoprave, na benzínových čerpacích staniciach, je práve táto súprava nevyhnutným vybavením vašej prevádzky. V ponuke nájdete súpravy na rôzne použitie v rôznych veľkostiach.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.