Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Lepiace dekontaminačné rohože

Dekontaminačné hygienické lepiace rohože sa skladajú z polyetylénovej fólie, na ktorej je vrstva akrylátového, vodou rozpustiteľného lepidla. Pri došliapnutí na lepiacu rohož sa jemné nečistoty k rohoži prilepia a obuv sa tak očistí.

Rohože sa využívajú na miestach s vysokými nárokmi na hygienu , ako sú nemocnice, operačné sály, oddelenie infekčných chorôb, JIS, zubná ordinácia. Okrem zdravotníctva sa uplatňujú aj vo farmaceutickom a potravinárskom priemysle , v elektropriemysle , na univerzitách, vedeckých pracoviskách, v laboratóriách a vo výskume.

na e.shope FLOMAT.cz nájdete viac typov dekontaminačných rohoží. Základným variantom sú dekontaminačné rohože. Tie neobsahujú antibakteriálne látky a len zachytávajú nečistoty lepiacou vrstvou. Druhým variantom sú dekontaminačné antibakteriálne rohože Antibacterial Sticky Mat alebo Biomaster Antibacterial Sticky Mat . Ich lepiaca vrstva obsahuje antibakteriálne látky. Vďaka nim sa podrážky obuvi dezinfikujú, čo zabraňuje kontaminácii znečisťujúcimi látkami (prach, mikročastice, baktérie, vírusy, plesne atď.).

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.