Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Nožnice

Kvalitné nožnice bežného typu vyrobené z keramiky využijete na bezpečnejšie každodenné strihanie. Sú odolné , trvanlivé a využijete ich ako v priemysle tak v kancelárii.

Nožnice z ušľachtilej nerezovej ocele (neobsahujú žiadne plastové komponenty ani povlaky) môžete ľahko dezinfikovať . Využijete ich v potravinárskom a kozmetickom priemysle alebo v zdravotníctve.

Rotačné nožnice slúžia k dlhým, rovným rezom na tuhých a tenkých materiáloch, napríklad z veľkých roliek papiera alebo celofánu pri balení.

Samootváracie nožnice sú ideálnou voľbou pre priemyselných krajčírov a umelcov pracujúcich s umelými vláknami . Využijú ich aj ľudia artritídou, slabosťou rúk alebo ťažkosťami s jemnou motorikou.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.