Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parkovacie dorazy

Potrebujete, aby autá parkovali na presne vymedzených miestach a aby ich zaparkovanie bolo pohodlné a bezpečné ? K tomu vám poslúžia parkovacie dorazy . Keď na ne pri parkovaní opatrne nabehnete, nepustia vás ďalej a vy viete, kde presne zastaviť. To znižuje čas na parkovanie a tiež obmedzuje riziko nehody na neprehľadných miestach. Parkovacie dorazy sú použiteľné pre vonkajšie aj kryté parkovisko . Vďaka jednoduchosti inštalácie môžete parkovacie dorazy využiť ľahko pri rodinných domoch . Inštalujú sa jednoducho pomocou skrutiek.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.