Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Farba
Vlastnosť
Materiál
Typ
Určenie
Šírka
Dĺžka
Výška
Dezén
Max. záťaž / nosnosť
Model
Ostatné
Značka

Plastové podlahové dosky

Plastové odlahové dosky využite predovšetkým v interiéroch ako podlahy do garáží, chodieb alebo na vnútorné výstavné plochy. Prínosom podlahových dosiek je ich vysoká protišmykovosť, chemická stálosť, termoizolačné vlastnosti, jednoduchá údržba a rýchlu montáž a demontáž . Vybrať si môžete aj z typov odolných väčšej záťaži , ktoré sa hodia na miesta s vyššou prevádzkou a pohybom ľudí, napríklad do skladov, dielní, výrobných hál alebo ako ochrana tartanových plôch na štadiónoch pri organizovaní koncertov. Nájdu uplatnenie aj ako podlahy do stajní pre kone a dobytok alebo do boxov pre psov.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.