Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Tieniace rohože

Ak si chcete ochrániť svoje súkromie pred zvedavými susedmi alebo si vytvoriť uprostred rušnej štvrte svoj kúsok súkromia a tieňa sú tieniace rohože ideálnym riešením. Tu si môžete vybrať z prírodných materiálov, ako je trstina či bambus . Vďaka týmto materiálom vnesú tieniace rohože do Vašej terasy, balkóna či lodžie dotyk prírody. Táto varianta je lacnejšia ale na úkor životnosti tieniacej rohože.

Odolnejší variant sme pre Vás pripravili v podobe ratanových tieniacich rohoží . Tieto tieniace rohože sú z polyuretánových pruhov a slúžia na zvýšenie vášho súkromia. Svojím dizajnom sa hodí nielen na zatienenie, ale aj na znepriehľadnenie či dekoráciu plotu aj balkónov.

Všetky tieniace rohože sú skvelou voľbou ako ochrana proti hluku, prachu, vetru av neposlednom rade ako ochrana pred zvedavými pohľadmi okoloidúcich. Tiež poslúži ako dekoratívny prvok vášho balkóna, lodžie či terasy a inštalácia je veľmi jednoduchá a rýchla .

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.