Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Položka
Farba
Farba - odtieň
Vlastnosť
Materiál
Typ
Určenie
Šírka
Dĺžka
Výška
Hrúbka
Množstvo
Model
Odolnosť
Ostatné
Pohodlnosť
Protišmykovosť
Tvar
Značka

Vstupné rohože, čistiace zóny

Na vstupné rohože a čistiace zóny narážame každý deň pri všetkých vstupoch a vstupných priestoroch . Môžu to byť malé rohožky pred dverami do bytu, rodinného domu či kancelárie, alebo veľké rohože s rozlohou niekoľkých štvorcových metrov, ktoré sú súčasťou sofistikovaných čistiacich zón.

Účelom vstupných čistiacich rohoží je obmedziť roznášanie nečistôt ďalej do priestoru. Sekundárne môžu slúžiť ako protišmyková ochrana na obmedzenie rizika pošmyknutia za mokra. A konečne môžu slúžiť ako dizajnový doplnok .

Čistiace zóny sa rozlišujú na vonkajšie , medzidverné a vnútorné . Môžu byť zapustené alebo s nábehovým rámom. V ponuke e-shopu FLOMAT.sk nájdete najčastejšie dopytované veľkosti vstupných rohoží. Pokiaľ vám žiadny z rozmerov nevyhovuje, vyrobíme vám čistiacu zónu na mieru vrátane rámčeka .

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.