Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Položka
Farba
Vlastnosť
Materiál
Šírka
Dĺžka
Výška
Množstvo
Model
Ostatné
Tvar
Značka

Zatrávňovacie rohože, dlažby

Ak hľadáte spôsob, ako vo firemných priestoroch či doma skombinovať výhody pevného podkladu a príjemný dojem z trávnika, vyberte si niektorý zo zatrávňovacích systémov z našej ponuky. Nájdete tu ako pochôdzne zatrávňovacie rohože tak zatrávňovacie dlažby pre príjazdové cesty a parkovacie státie.

Celý sortiment je koncipovaný ako modulárny , preto je možné zatrávňovacie podklady jednoducho skladať presne podľa vašich potrieb. K samotným rohožiam a dlažbám ponúkame aj vhodné obrubníky a všetky doplnky pre jednoduchú a rýchlu pokládku.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.