Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Dlažby s umelým trávnikom

Plánujete zvelebiť detské ihrisko, športoviská, okolie bazéna alebo treba obložiť terasu? Skvele vám poslúži dlažba s umelým trávnikom . Svojím vzhľadom splýva s okolitou vegetáciou, čo pôsobí na prvý pohľad príjemne. Navyše s jej pomocou docielite dojem prírodného povrchu tam, kde sa živý trávnik nehodí . Predovšetkým na miestach, kde trávu ľudia rýchlu ušlape, takže vzniknú prašné plochy, ktoré sa po daždi menia na blato a kaluže. Dlažbou s umelým trávnikom zaistíte využitie povrchu, či je sucho alebo prší. Pri daždi odvádza vodu vďaka systému drážok na spodnej strane dlaždíc. Snáď hlavnou prednosťou dlažby s umelým trávnikom je to, že poslúži ako dopadová plocha , ktorá znižuje riziko zranenia pri hrách. Významne tiež znižuje kročajový hluk , takže sa hodí do peších zón a do záhrad.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.