Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Položka
Farba
Odtieň
Vlastnosť
Materiál
Typ
Určenie
Šírka
Dĺžka
Výška
Dezén
Množstvo
Model
Ostatné
Tvar
Výška pádu
Značka

Dlažby, dlaždice

FLOMAT.sk ponúka dlaždice z rôznych moderných materiálov. Vybrať si môžete z gumových , plastových , PVC , vinylových , polypropylénových , polyetylénových alebo drevených dlažieb . Tieto dlažby majú široké využitie.

Plánujete spevniť zaťažovanú trávnatú plochu, ako je záhrada, chodník, príjazdová cesta, ihrisko alebo parkovisko? Zatrávňovacie dlaždice sú ideálnou voľbou. Jednak zachovávajú prirodzenú priepustnosť pôdy a zamedzujú tak hromadeniu vody, jednak vyzerajú nenápadne. Na prvý pohľad si ich nemusíte všimnúť.

Chystáte vlastnú terasu? S terasovými dlažbami ľahko vytvoríte miesto na posedenie s priateľmi alebo na grilovanie. Hľadáte dlažbu pre strednú a vyššiu záťaž alebo dokonca certifikovanú dopadovú dlažbu ? Na e-shope FLOMAT.sk nájdete dlažbu do garáže, dielne, herne, telocvične, autoservisu alebo do skladu. K dlaždiciam si môžete prikúpiť aj potrebné prahy a nájazdy .

Dlažby z ponuky E-shop FLOMAT.sk ponúka dlažby pre všetky rovné podklady akejkoľvek tvrdosti . Výhodou moderných typov dlažieb je jednoduchá a rýchla inštalácia . Mnoho z nich má zámkový systém štýlu puzzle , vďaka ktorému dlaždice pevne držia pri sebe. Na pokládku často stačí len gumové kladivko a nôž na koberce.

Tieto dlažby nevyžadujú špeciálnu starostlivosť , umývajú sa vodou a bežný saponátom. Príliš znečistené dlaždice je možné kedykoľvek rýchlo vymeniť za nové. Vaša dlažba tak bude vyzerať vždy skvele.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.