Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Položka
Farba
Vlastnosť
Materiál
Typ
Určenie
Šírka
Dĺžka
Výška
Dezén
Množstvo
Model
Odtieň
Ostatné
Výška pádu
Značka

Dlažby, dlaždice

FLOMAT.sk ponúka dlaždice z rôznych moderných materiálov. Vybrať si môžete z gumových , plastových , PVC , vinylových , polypropylénových , polyetylénových alebo drevených dlažieb . Tieto dlažby majú široké využitie.

Plánujete spevniť zaťažovanú trávnatú plochu, ako je záhrada, chodník, príjazdová cesta, ihrisko alebo parkovisko? Zatrávňovacie dlaždice sú ideálnou voľbou. Jednak zachovávajú prirodzenú priepustnosť pôdy a zamedzujú tak hromadeniu vody, jednak vyzerajú nenápadne. Na prvý pohľad si ich nemusíte všimnúť.

Chystáte vlastnú terasu? S terasovými dlažbami ľahko vytvoríte miesto na posedenie s priateľmi alebo na grilovanie. Hľadáte dlažbu pre strednú a vyššiu záťaž alebo dokonca certifikovanú dopadovú dlažbu ? Na e-shope FLOMAT.sk nájdete dlažbu do garáže, dielne, herne, telocvične, autoservisu alebo do skladu. K dlaždiciam si môžete prikúpiť aj potrebné prahy a nájazdy .

Dlažby z ponuky E-shop FLOMAT.sk ponúka dlažby pre všetky rovné podklady akejkoľvek tvrdosti . Výhodou moderných typov dlažieb je jednoduchá a rýchla inštalácia . Mnoho z nich má zámkový systém štýlu puzzle , vďaka ktorému dlaždice pevne držia pri sebe. Na pokládku často stačí len gumové kladivko a nôž na koberce.

Tieto dlažby nevyžadujú špeciálnu starostlivosť , umývajú sa vodou a bežný saponátom. Príliš znečistené dlaždice je možné kedykoľvek rýchlo vymeniť za nové. Vaša dlažba tak bude vyzerať vždy skvele.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.