Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Elektrické čističe topánok a podrážok obuvi

V e-shope FLOMAT.sk nájdete elektrické čističe topánok a podrážok topánok od tradičnej nemeckej spoločnosti Heute . Spoločnosť bola založená v roku 1905 v nemeckom Solingen, dodnes sa špecializuje na výrobu obuvníckych strojov a patrí k svetovej špičke vo svojom odbore. Na výrobu kefových čističov sa dostala po druhej svetovej vojne. Prvý model určený pre hotely bol vyrobený v roku 1945. Od roku 1950 sa potom spoločnosť venuje výhradne výrobe čističov obuvi a podrážok topánok.

Na e-shope FLOMAT.sk si môžete vybrať z dvoch typov elektrických čističov topánok a podrážok obuvi: kefové alebo priechodné . Jednoduchšie čističe pracujú iba s kefami, tie zložitejšie využívajú pre efektívnejšiu očistu dezinfekčné prostriedky. Najluxusnejšie modely sú navyše vybavené integrovaným čističom rúk. Vyberte si čistič vhodný pre vaše priestory. V ponuke nájdete malé stroje určené na miesta s pohybom niekoľkých osôb, rovnako ako najväčšie a najvýkonnejšie modely pre vysoko vyťažené priestory.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.