Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Položka
Farba
Vlastnosť
Materiál
Typ
Určenie
Šírka
Dĺžka
Výška
Model
Značka

Čističe obuvi

Hľadáte prostriedok na čistenie topánok vhodný práve pre vás? E-shop FLOMAT.sk ponúka niekoľko typov, ktoré vás zaujmú svojim dizajnom, prevedením, ale aj účinnou silou, s ktorou dokážu obuv vyčistiť.

Elektrické (kefové) čističe obuvi využite v hoteloch, penziónoch na rôznych úradoch, ale aj pri vstupoch do kancelárskych budov či priemyselných a výrobných objektoch. S týmto čističom obuvi je vaša obuv behom chvíľky čistá bez toho, aby ste pre to museli niečo urobiť. Len vložíte topánku do čističa.

Ak potrebujete do vášho hotela alebo prevádzky niečo, čo navyše dokáže očistiť podrážky, sú tu pre vás ideálnym riešením elektrické čističe topánok a podrážok obuvi . Alternatívou nevyžadujúcou elektrický prúd sú mechanické čističe topánok a podrážok obuvi . Oba typy môžete získať od malých strojov určených pre miesta s pohybom niekoľkých osôb po najväčšie a najvýkonnejšie modely pre vysoko vyťažené priestory.

Elektrické rohože nasávajúce nečistoty využijete vo všetkých prevádzkach, kde je nutné zabezpečiť čisté a nezávadné prostredie, predovšetkým eliminovať prach. Napríklad v IT firmách alebo v kozmetickej výrobe.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.