Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Farba
Vlastnosť
Materiál
Typ
Výška
Model
Značka

Elektrické čističe topánok

V e-shope FLOMAT.sk nájdete čističe obuvi od tradičnej nemeckej spoločnosti Heute . Spoločnosť bola založená v roku 1905 v nemeckom Solingen, dodnes sa špecializuje na výrobu obuvníckych strojov a patrí k svetovej špičke vo svojom odbore.

Na výrobu kefových čističov sa dostala po druhej svetovej vojne. Prvý model určený pre hotely bol vyrobený v roku 1945. Od roku 1950 sa potom spoločnosť venuje výhradne výrobe čističov obuvi a podrážok topánok.

V ponuke e-shopu FLOMAT.sk nájdete základný model čističa topánok Easy Comfort určený pre bežné použitie , napríklad v domácnosti či v malom penzióne , ale aj dizajnové modely určené pre veľké obchodné centrá, hotelové reťazce, banky a ďalšie priestory s veľkým pohybom osôb. Všetky modely čističov topánok Heute sú štandardne dodávané bez politúry (krému na topánky). Pokiaľ si vyberiete čistiaci stroj s nádržkou na politúru, na e-shope FLOMAT.cz si môžete zakúpiť dve varianty tohto krému na topánky. Čiernu a bezfarebnú pre všeobecné využitie.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.