Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Položka
Farba
Odtieň
Vlastnosť
Materiál
Šírka
Dĺžka
Výška
Dezén
Model
Ostatné
Značka

Plastové podlahy

Vyberte si na e-shope FLOMAT.cz zo širokej ponuky plastových podlahovín . Nájdete tu plastové dosky, plastové dlaždice a plastové rošty pre váš dom, byt alebo záhradu.

Hľadáte plastovú podlahu vhodnú do interiéru , alebo odolnú plastovú podlahu pre vonkajšie použitie ? Plastovú podlahu, ktorá plne uspokojí vaše požiadavky, máte na dosah ruky.

Plastové podlahové dosky a dlaždice nájdu široké uplatnenie aj v poľnohospodárstve, v autoservisoch, v dielňach a skladoch. Využiť ich môžete aj ako podlahy na festivaloch a ďalších vonkajších akciách.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.