Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Položka
Farba
Vlastnosť
Materiál
Šírka
Dĺžka
Výška
Dezén
Model
Odtieň
Ostatné
Značka

PVC vinylové podlahy

Hľadáte vysoko odolnú podlahu , ktorú si položíte sami ? Inštalácia tejto podlahy je veľmi jednoduchá. Jeden človek bez pomoci položí až 30 m2 dlažby za hodinu. Pritom ani nepotrebujete mať rovný podkla. Môže byť dokonca pružný. Podlahu nemusíte lepiť. Vďaka zámkovým spojom typu puzzle do seba diely dokonale zapadnú a pevne držia pohromade.

PVC vinylová podlaha splní vaše najnáročnejšie požiadavky. Je vysoko odolná voči mechanickej záťaži a chemickým látkam . Má protišmykový povrch , dezén , ktorý uľahčuje čistenie, a systém odvodných kanálikov , ktorý bráni zadržiavaniu vody pod podlahou a umožňuje ju vetrať. Navyše skvele vyzerá a je k dostaniu v mnohých farebných prevedeniach .

PVC vinylová podlaha sa uplatní na mnohých miestach, kde potrebujete podlahu na vysokú záťaž. Využijete ju vo svojej dielni či v garáži, ďalej v skladoch, v autoservisoch, v hangároch, na športoviskách, v nákupných a distribučných centrách alebo v hasičských zbrojniciach.

Na e-shope FLOMAT.cz nájdete širokú ponuku PVC vinylových dlaždíc od českej firmy Fortelock , ktorá svoje výrobky vyváža do zhruba 30 krajín.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.