Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Položka
Farba
Vlastnosť
Materiál
Typ
Určenie
Šírka
Dĺžka
Výška
Hrúbka
Model
Ostatné
Tvar
Značka

Podlahové, výstražné, protišmykové a iné pásky

Na rampách, rebríkoch, schodiskách alebo na chodníkoch - všade tam môže ľahko dôjsť k nesprávnemu kroku ak úrazu. Pre lepšiu orientáciu a bezpečnejší pohyb na týchto miestach slúžia výstražné, protišmykové a ďalšie pásky . V ponuke e-shopu FLOMAT.sk nájdete všetky, ktoré môžete potrebovať: vyznačovacie, výstražné, vrátane reflexných a fotoluminiscenčných, protišmykové vrátane korundových . Všetky pásky sú k dostaniu v rôznych šírkach a farebných prevedeniach.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.