Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Položka
Farba
Vlastnosť
Materiál
Typ
Určenie
Šírka
Dĺžka
Výška
Hrúbka
Model
Ostatné
Tvar
Značka

Protišmykové pásky

Protišmykové pásky sú skvelým pomocníkom pre zaistenie vyššej ochrany pred pošmyknutím a pádom . Uplatnenie nájdu vo vstupných zónach, skladoch, vo výrobných halách a ďalších priestoroch s hladkým, vlhkým alebo mokrým povrchom . Vďaka svojej plastickosti sú vhodné aj pre nerovné povrchy .

Podľa materiálu, z ktorého sú pásky vyrobené, ich delíme na korundové protišmykové pásky a plastové protišmykové pásky.

Korundová protišmyková páska je z vonkajšej strany opatrená tvrdými zrnami granulovaného oxidu hlinitého (vytvárajúci stredne protišmykový abrazívny povlak) z vnútornej strany potom priľnavým lepidlom. Korundové pásiky sa vyrábajú s rôznou hrubosťou povrchu. Bežné protišmykové pásky s korundovými zrnami sú určené na univerzálne použitie. Naproti tomu extra drsné pásky s veľkými zrnami sú sa hodí na priemyselné účely.

Korundové protišmykové pásky nie je možné používať v prípadoch, ak sa má povrch ľahko čistiť a pokiaľ nesmie poškodzovať pokožku ani textílie.

V týchto prípadoch sú perfektnou voľbou plastové protišmykové pásky . K ich hlavným benefitom patrí jedinečný nekĺzavý povlak s vysokým koeficientom trenia. Vďaka tomu nedochádza pri oteru k nežiaducemu znečisteniu brusivom ani k poškodeniu kože alebo ochranných oblekov.

Vyberte si protišmykové pásky z mnohých farebných prevedení, tvarov a vlastností . Na e-shope FLOMAT.sk nájdete tiež fotoluminiscenčné protišmykové pásky , ktoré svietia v tme. Plnia tak rovno dve funkcie: chránia pred pošmyknutím a vyznačujú únikovú cestu .

Nakupujte pohodlne online. Protišmykové pásky vám doručíme kamkoľvek v rámci celej SR.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.