Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Polyetylénová dlažba

Na e-shope FLOMAT.sk nájdete polyetylénovú dlažbu v prevedení modulárneho systému AvaTile. Ide o univerzálnu plastovú podlahovú krytinou. Polyetylén sa vyznačuje pružnosťou a vysokou odolnosťou proti nárazu, oteru, väčšine chemikálií, olejov, farieb, kyselín a rozpúšťadiel a tiež proti UV žiareniu. Dlažba má protišmykové a protihlukové vlastnosti, znižuje vibrácie ľahko sa čistí . Hodí sa tak do priestorov so zvýšenými nárokmi na pracovné prostredie .

Dlaždice sa spájajú pomocou plastových spojok. Na vytvorenie nájazdových hrán slúžia rovné a rohové nájazdy.

Vďaka vysokej variabilite môžete tento systém využiť na takmer akúkoľvek podlahu v interiéri aj exteriéri . Modulárne dlaždice ľahko a rýchlo zložíte, rozoberiete a znova zložíte. Štvorcový meter položíte približne za 2 minúty. Dlaždice sú tak ideálne pre priestory, ktoré máte na užívanie na prechodnú dobu.

Dlažbu si môžete vybrať v mnohých farbách podľa svojho vkusu.

Možno tiež hľadáte: polyethylenové dlaždice

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.