Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Polypropylénová dlažba

E-shop Flomat.sk ponúka polypropylénovú dlažbu v prevedení modulárneho systému AvaTile. Táto univerzálna plastová podlahová krytina vyniká mnohými prednosťami. Je pružná a vysoko odolná proti nárazu, oderu, väčšine chemikálií, olejov, farieb, kyselín a rozpúšťadiel a tiež proti UV žiareniu. Pôsobí protišmykovo , tlmí hluk , redukuje vibrácie . Jej údržba je jednoduchá. Tieto vlastnosti z nej robia ideálnu podlahu do priestorov so zvýšenými nárokmi na pracovné prostredie .

Dlaždice ľahko spojíte plastovými spojkami. Nájazdové hrany majú rovný a rohový tvarový variant.

Vysoká variabilita zaručuje využitie tohto systému pre takmer akúkoľvek podlahu v interiéri aj exteriéri .

Modularita dlažby umožňuje ľahkú a rýchlu montáž, demontáž a opätovnú montáž . Štvorcový meter zmontujete približne za 2 minúty. Dlaždice sa tak skvele hodia do priestorov, ktoré máte na užívanie na krátku dobu.

Vyberte si farbu dlažbu vo farbe, ktorá sa vám páči.

Možno tiež hľadáte: polypropylenové dlaždice

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.