Zákaznícka podpora (Po - Pia: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdny

Parametre

Položka
Farba
Vlastnosť
Materiál
Typ
Určenie
Šírka
Dĺžka
Výška
Dezén
Množstvo
Model
Odolnosť
Odtieň
Ostatné
Pohodlnosť
Protišmykovosť
Súvisiace
Značka

Priemyselné podlahy, pracovné rohože

Priemyselné podlahy a pracovné rohože nachádzajú uplatnenie naprieč najrôznejšími prevádzkami. Vo výrobných a montážnych firmách sa využívajú antistatické, protiúnavové, protišmykové či olejovzdorné rohože . Hygienické a dezinfekčné rohože sú nevyhnutné v zdravotníctve, v gastro odvetví a vo farmaceutickom priemysle. Antivibračné rohože a tlmiace dosky sa uplatnia napríklad v stavebníctve alebo pri vibračných strojoch na tlmenie vibrácií. Stále populárnejšie sú malé protiúnavové podložky pre stojace pracoviská v kancelárii.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všetky práva vyhradené. Kopírovanie akéhokoľvek obsahu bez súhlasu autora stránok zakázané. Produkty posielame po celej Slovensku, napr.: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad. Okrem Slovenska pôsobíme v týchto krajinách: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK.
Internetový obchod, maloobchod, veľkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránok.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.